Ogrzewacz tarasowy NEO 90-034
Zdjęcia 3 |
NEO 90-034 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 90-034
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO Promiennik 1500W, sufitowy, IP44, pilot 90-034 | 399 zł |
Promiennik NEO 90-034 | 454 zł |
Promiennik NEO 90-034 | 478 zł |
Neo PROMIENNIK 1500W SUFITOWY IP44 PILOT 90-034 NEO | 469 zł |
Promiennik NEO 90-034 | 454 zł |
Neo Promiennik Sufitowy 1500W Ip44 Z Pilotem T N90-034 5907558447453 | 467 zł |
Promiennik 1500W, IP44, pilot NEO Tools 90-034 | 483 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →