Ogrzewacz tarasowy TRISTAR KA 5286
TRISTAR KA 5286 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR KA 5286
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar Ka-5286 Heater Czarny KA5286 | 155 zł |
Vida Tristar Ścienny grzejnik tarasowy KA-5286, 2000 W, kwarcowy, czarny | 232 zł |
Tristar KA-5286 aluminiowy 2000 W | 393 zł |
Ścienny grzejnik tarasowy KA-5286, 2000 W, kwarcowy, czarny Lumarko! | 310 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →