Głośnik przenośny Tribit StormBox (BTS30)
Wideo 21Zdjęcia 9 |
Tribit StormBox |
|
Otwór na smycz (w zestawie)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tribit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tribit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tribit StormBox
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tribit StormBox głośnik Bluetooth 24 W przenośny głośnik z dźwiękiem przes | 313 zł |
Głośnik BT Tribit StormBox BTS30 camo | 338 zł |
Tribit Głośnik Bluetooth StormBox Mikro głośniki prysznicowe z potężnym gł | 260 zł |
Tribit StormBox głośnik Bluetooth 24 W przenośny głośnik z dźwiękiem przes | 334 zł |
Tribit Głośniki Bluetooth StormBox 24 W przenośne głośniki Bluetooth pełny | 334 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →