Głośnik przenośny Tribit StormBox Micro 2 (BTS12)
Wideo 18Zdjęcia 11 |
Tribit StormBox Micro 2 |
|
Pasek mocujący umożliwiający wygodne przymocowanie głośnika do kierownicy roweru lub paska plecaka
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tribit StormBox Micro 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tribit Przenośny głośnik Bluetooth StormBox Micro 2 IP67 wodoszczelny głoś | 287 zł |
Głośnik Tribit Głośnik bezprzewodowy Tribit StormBox Micro 2 BTS12 (czarny | 241 zł |
Tribit StormBox Micro 2 Przenośny głośnik 90 DB głębokie basy wodoszczelno | 267 zł |
Tribit Przenośny głośnik Bluetooth StormBox Micro 2 IP67 wodoszczelny z wy | 258 zł |
Głośnik Tribit Głośnik bezprzewodowy Tribit StormBox Micro 2 BTS12 (czarny | 316 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →