Głośnik przenośny Tribit AquaEase
Zdjęcia 7 |
Tribit AquaEase |
|
Dobra ochrona przed wilgocią, można stosować pod prysznicem. Wbudowany zegar, sterowany ze smartfona.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tribit AquaEase
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tribit Głośnik prysznicowy Tribit Bluetooth AquaEase BTS11 (różowy) | 184 zł |
Tribit Głośnik prysznicowy Tribit Bluetooth AquaEase BTS11 (niebieski) | 155 zł |
Głośnik Tribit Głośnik prysznicowy Tribit Bluetooth AquaEase BTS11 (niebie | 147 zł |
TRIBIT AquaEase BTS11 Głośnik prysznicowy bluetooth niebieski | 148 zł |
Głośnik prysznicowy Tribit Bluetooth AquaEase BTS11 (niebieski) | 155 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →