Kolumny głośnikowe Triangle Borea BR09
Zdjęcia 26 |
Triangle Borea BR09 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Triangle 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Triangle.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Triangle Borea BR09
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Triangle Borea BR09 - Kolumna głośnikowa podłogowa Biały ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ | 3 497 zł |
Kolumny Podłogowe Triangle Borea BR09 Kolor: Czarny | 6 990 zł |
Kolumny Podłogowe Triangle Borea BR09 Kolor: Light Wood | 6 990 zł |
Kolumny Podłogowe Triangle Borea BR09 Kolor: Orzech | 6 990 zł |
Kolumny Podłogowe Triangle Borea BR09 Kolor: Biały | 6 990 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →