Bateria wodociągowa Tres Mont Blanc 28317601
Zdjęcia 7 |
Tres Mont Blanc 28317601 |
|
Główka prysznicowa wykonana z mosiądzu z zabezpieczeniem przed osadzaniem się kamienia. Regulowany uchwyt na główkę prysznicową.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Mont Blanc 28317601
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TRES 28317601 MONT BLANC Grifo Bimando Mural Bañera y Ducha Color Cromo | 1 593 zł |
TRES 28317601OM MONT BLANC Bateria dwuuchwytowa ?cienna wannowa i prysznic | 3 314 zł |
Bateria ścienna TRES Montblanc 24-K Matowe Złoto 28317601OM | 3 272 zł |
TRES 28317601AC MONT BLANC Grifo Bimando Mural Bañera y Ducha Color Acero | 2 530 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →