Torba podróżna Travelite Basics 98/119
Zdjęcia 8 |
Travelite Basics 98/119 51 l98 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Basics 98/119
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Travelite Basics Torba Bordowy 70 cm 096276-70 | 248 zł |
TORBA PODRÓŻNA NA KÓŁKACH TRAVELITE POJEMNA 119L | 320 zł |
Torba podróżna Travelite Basics Doubledecker L - bordowy | 270 zł |
Torba podróżna Travelite Basics Doubledecker L - navy | 270 zł |
Torba podróżna Travelite Basics Doubledecker L - dark green | 270 zł |
Modyfikacje Travelite Basics 98/119
Ceny na Travelite Basics 98/119 |
---|---|---|---|---|
Travelite Basics 51/64 | od 169 zł | 14 oferty | ||
Travelite Basics 98/119 | od 248 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →