Torba podróżna The North Face Base Camp Duffel M
Zdjęcia 33 |
The North Face Base Camp Duffel M |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog The North Face 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele The North Face.
Kup The North Face Base Camp Duffel M
Wszystkie ceny 29 →THE NORTH FACE Torba sportowa dla dorosłych uniseks TNF Black-TNF White 71 | 582 zł |
Torby podróżne The North Face BASE CAMP DUFFEL - M | 659 zł |
Torba turystyczna The North Face Duffel Base Camp M/71L 0A52SA KY4/TNF bla | 520 zł |
Torba podróżna The North Face Base Camp Duffel M summit gold/black - ONE S | 580 zł |
The North Face Base Camp M Holdall 65 cm tnf red/tnf black - Unisex - Doro | 540 zł |
Na długie wędrówki
Torba podróżna-bagażnik amerykańskiego producenta o pojemności 72 litrów została stworzona specjalnie z myślą o długich wyprawach, wyprawach i podróżach. Dlatego po pierwsze jest wykonany z bardzo odpornego na ścieranie i wodoodpornego materiału: laminowanego nylonu i podwójnie szytych. Po drugie jest wyposażony w różne urządzenia ułatwiające transport. Można ją nosić jako torebkę, plecak oraz jako torbę na ramię (odpinane szelki).
Opcje transportu
Po obu stronach produktu znajdują się 4 paski kompresyjne - na derki, śpiwory i inny sprzęt kempingowy. Również na obwodzie całej torby znajdują się rowki na karabińczyki do mocowania breloczków, dodatkowych akcesoriów i nie tylko. Pasek na ramię jest wytrzymały, ciasny, odpinany (zapinany karabińczykami) i regulowany. Paski do plecaka są również odpinane, dzięki czemu można z nich korzystać tylko w razie potrzeby, przez resztę czasu paski są odpinane z jednej strony karabińczykiem i schowane w kieszeni końcowej.
Organizacja rzeczy
Wewnątrz znajduje się pojedyncza przegroda, aby zmieścić jak najwięcej rzeczy. Zamyka się zamkiem błyskawicznym w kształcie litery D, co ułatwia dostęp do rzeczy. Pod klapą znajduje się zapinana na zamek kieszeń siatkowa na dokumenty.
Dla komfortu i bezpieczeństwa
Zamki głównej komory można połączyć i zabezpieczyć kłódką, co zapewnia dodatkowe zabezpieczenie bagażu. A przed zamoczeniem, nawet jeśli torba była wystawiona na deszcz, chroni ją warstwa tkaniny pokrywająca górę zamka. Dodatkowo wszyte są gumowane uchwyty końcowe dla większej wygody (przenoszenie razem, wychodzenie z bagażnika itp.). Dno jest dodatkowo wzmocnione.
streszczenie
Ponieważ torba waży prawie 2 kg (1950 g), jest mało prawdopodobne, abyś mógł ją zabrać ze sobą w walizce, aby później jej użyć. Ale może zastąpić walizkę, ponieważ jest bardzo pojemna. Ogólnie rzecz biorąc, taka torba z plecakiem to doskonała opcja na dalekie podróże: pojemna i niezawodna, niezawodnie oszczędzająca rzeczy i wielofunkcyjna. Nie jest tania, ale cena jest w pełni uzasadniona jakością.
Modyfikacje The North Face Base Camp Duffel M
Ceny na The North Face Base Camp Duffel M |
---|---|---|---|---|
The North Face Base Camp Duffel XS | od 380 zł | 21 oferta | ||
The North Face Base Camp Duffel S | od 460 zł | 43 oferty | ||
The North Face Base Camp Duffel M | od 490 zł | 32 oferty | ||
The North Face Base Camp Duffel L | od 479 zł | 26 oferty | ||
The North Face Base Camp Duffel XL | od 520 zł | 9 oferty | ||
The North Face Base Camp Duffel XXL | od 640 zł | 9 oferty |