Nóż kuchenny Tramontina Century 24010/106
Tramontina Century 24010/106 |
|
Stal nierdzewna, stal węglowa z dodatkiem chromu i molibdenu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tramontina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tramontina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tramontina Century 24010/106
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tramontina CENTURY nóż ze stali nierdzewnej NSF nóż do przygotowywania 15 | 160 zł |
Tramontina, Century, Nóż do wędlin, 15 cm | 79 zł |
Nóż do wędlin kuty ze stali 150 mm Linia Century | 86 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →