Dysk twardy Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA 4 TB
Zdjęcia 19 |
Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA 4 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA 4 TB
Wszystkie ceny 45 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Canvio Advance 4TB czarny HD-EX-TOS-0011 | 503 zł |
Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Biały | 505 zł |
TOSHIBA Canvio Advance 4TB, USB 3.2, black HDTCA40EK3CA | 499 zł |
Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Biały | 505 zł |
No name Toshiba Canvio Advance — 4 TB — USB 3.2 | 651 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA
Ceny na Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA10EK3AA 1 TB | od 245 zł | 40 oferty | ||
Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA20EK3AA 2 TB | od 329 zł | 49 oferty | ||
Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA 4 TB | od 503 zł | 49 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →