Patelnia do naleśników TIROSS TS-1271 28 cm
Zdjęcia 5 |
TIROSS TS-1271 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TIROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TIROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TIROSS TS-1271 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tiross Tiross Patelnia marmur do naleśników 28cm ts-1271 | 64 zł |
TIROSS PATELNIA Tiross TS 1271 - 28 cm DO NALEŚNIKÓW Marmurowa Indukcja GA | 55 zł |
Patelnia do naleśników TIROSS TS-1271, 28 cm | 61 zł |
Modyfikacje TIROSS TS-1271
Ceny na TIROSS TS-1271 |
---|---|---|---|---|
TIROSS TS-1270 24 cm | od 48 zł | 3 oferty | ||
TIROSS TS-1271 28 cm | od 55 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →