Opona zimowa TIGAR Winter 235/45 R18 98V
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
TIGAR Winter 235/45 R18 98V 235/45 R18 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TIGAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TIGAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TIGAR Winter 235/45 R18 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tigar Winter GTAM T211246 opony zimowe 235/45 R18 98 V bez obręczy | 432 zł |
Tigar Winter (235/45 R18 98V) 546582 | 607 zł |
Tigar Winter ( 235/45 R18 98V XL ) | 617 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje TIGAR Winter 235/45 R18 98V
Ceny na TIGAR Winter 235/45 R18 98V |
---|---|---|---|---|
TIGAR Winter 235/45 R18 98V | od 432 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →