Thomas Super 30S Aquafilter (788067)
Thomas Super 30S Aquafilter |
|
Dość zaawansowany odkurzacz myjący, który poradzi sobie zarówno z czyszczeniem na mokro, jak i na sucho dużych i mocno zabrudzonych pomieszczeń. Model ten posiada duży zbiornik na wodę (30 litrów), skuteczny filtr wodny do oczyszczania napływającego powietrza z kurzu i innych zanieczyszczeń, a także specjalny dodatkowy pojemnik na detergenty. Moc silnika to 1400 W, a aktualną moc ssania można zmieniać za pomocą specjalnego regulatora umieszczonego na korpusie urządzenia.
Odkurzacz Thomas Super 30S Filtr wodny może wykonywać różne zadania: odkurzanie podłogi, czyszczenie dywanów, usuwanie brudu z mebli tapicerowanych, mycie okien itp. Do wszystkich tych procesów w zestawie znajduje się kilka rodzajów ssawek. Są łatwe do wymiany, więc zmiana nasadek nie wpłynie na szybkość sprzątania. Pomimo pojemnego odpylacza i mocnego silnika, model ten można nazwać dość kompaktowym - jego wymiary to 61x38x38 cm Odkurzacz jest łatwy w przenoszeniu, gdyż wyposażony jest w trzy koła, które dobrze się obracają. Urządzenie działa z sieci, a duży 6-metrowy przewód zapewnia szeroki zasięg do 10 metrów. Inne cechy modelu to możliwość mycia w stałej gorącej wodzie, a także obecność filtra HEPA, który pochłania 99,9% wszystkich cząstek, co zapewnia niemal higieniczną czystość w pomieszczeniu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thomas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thomas.
Kup Thomas Super 30S Aquafilter
Wszystkie ceny 6 →Thomas SUPER 30 S 30L 1400W Niebieski 788067 | 1 399 zł |
Odkurzacz piorący THOMAS Super 30 Aquafilter | 1 399 zł |
Odkurzacz piorący THOMAS Super 30 Aquafilter 788067 | 1 399 zł |
Thomas Super 30 S Aquafilter 1400W Ssawka do prania dywanów Ssawka do pran | 1 399 zł |
Thomas Super 30 S Aquafilter 1400W Ssawka do prania dywanów Ssawka do pran | 1 399 zł |
- Czyszczenie twardych podłóg ciągłą gorącą wodą
- Zimna woda przy standardowym działaniu
- Specjalna pompa ciśnieniowa 4 bar