Thomas MultiClean X10 Parquet (788577)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Thomas MultiClean X10 Parquet |
|
Uniwersalny odkurzacz do pracy na sucho i na mokro, który z pewnością można uznać za urządzenie domowe klasy premium. Urządzenie może stać się nieodzownym pomocnikiem w złożonym procesie utrzymania czystości w pomieszczeniu: starannie zbiera kurz, oczyszcza powietrze, zmywa wszelkie powierzchnie. Specjalny system filtracji wody Aqua box, w połączeniu z szeregiem dodatkowych filtrów, skutecznie usuwa kurz, brud i różne mikroorganizmy, sprawiając, że powietrze w pomieszczeniu jest czystsze i świeższe.
Nasadka Aqua Stealth usuwa plamy wrażliwe na rozpuszczalne detergenty. Parkiet Thomas MultiClean X10 przeszedł pomyślnie testy przydatności dla alergików. Moc silnika to 1700 W, a moc przepływu powietrza w nasadki to aż 325 W. Warto również zwrócić uwagę na pojemny pojemnik na kurz, który zapewnia możliwość długotrwałej pracy bez konieczności sprzątania. Kompletny zestaw urządzenia jest rozszerzany o nasadki do mebli tapicerowanych, parkietu, poboru wody i prania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thomas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thomas.
Kup Thomas MultiClean X10 Parquet
Thomas X10 Odkurzacz Niebieski/Biały 1700 W 230 V 788577 | 1 499 zł |
Thomas Aqua+ Multiclean X10 Parquet 1700W Szczotka do parkietów Ssawka do | 1 499 zł |
Thomas Aqua+ Multiclean X10 Parquet 1700W Szczotka do parkietów Ssawka do | 1 499 zł |