Odkurzacz
Thomas Power Pack 1630 SE (786205)
Zdjęcia 5 |
Thomas Power Pack 1630 SE |
|
Różni się od modelu Power Pack 1630 obecnością wbudowanego gniazda do podłączenia instrumentu.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thomas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thomas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thomas Power Pack 1630 SE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thomas Power Pack 1630 786204 odkurzacz na mokro i sucho 1600 W 30 l | 800 zł |
Odkurzacz THOMAS Power Pack 1630 | 899 zł |
Odkurzacz THOMAS Power Pack 1630 786204 | 899 zł |
Thomas Power Pack 1630 1600W | 899 zł |
Thomas Power Pack 1630 1600W | 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →