Torba termiczna Thermos Radiance 4
Thermos Radiance 4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermos.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermos Radiance 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RADIANCE 4 l torba termiczna Thermos - navy | 77 zł |
Torba termiczna Thermos Cool 4 L 500131 niebiesko-zielony | 67 zł |
Torba termiczna Lunchbox Thermos Cool 4 L (granatowy) | 77 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →