Suszarka Termix Professional 4300 (P-SEC-0008)
Zdjęcia 5 |
Termix Professional 4300 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Termix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Termix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Termix Professional 4300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termix Profesjonalna kompaktowa suszarka do włosów 850 g czarna P-SEC-0008 | 219 zł |
Termix Termix 4300 - profesjonalna, kompaktowa suszarka do włosów | 300 zł |
Termix 4300 profesjonalna suszarka do włosów czarna, 3 stopnie regulacji t | 300 zł |
Termix, profesjonalna suszarka do włosów, 4300 | 391 zł |
Termix 4300 profesjonalna suszarka do włosów czarna, 3 stopnie regulacji t | 343 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →