Prostownica Termix Pro Styling 230
Zdjęcia 7 |
Termix Pro Styling 230 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Termix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Termix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Termix Pro Styling 230
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termix 230º Ceramiczne żelazko do włosów Gold Rose Edition Profesjonalne ż | 615 zł |
Termix Termix 230° profesjonalna prostownica z jonizacja i podczerwienią | 810 zł |
Prostownica Termix Prostownica Termix 230 Czarna | 509 zł |
Termix profesjonalna prostownica do włosów czarna z nanosrebren, 230 stopn | 683 zł |
Termix 230 prostownica do włosów | 920 zł |
Termix profesjonalna prostownica do włosów czarna z nanosrebren, 230 stopn | 919 zł |
Termix 230 Iron Gold Rose, Profesjonalna Prostownica Tytanowa do Włosów z | 590 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →