Longboard Tempish Flow 42
Zdjęcia 10 |
Tempish Flow 42 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Flow 42
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEMPISH Flow 42" Longboard dla dorosłych biały 106001042 | 532 zł |
Tempish Flow Longboard 42´´ Złocisty 106001042-white | 369 zł |
Deskorolka Longboard Tempish Flow 42 2021 | 669 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →