Лонгборд Tempish Flow 42
Фото 10 |
Tempish Flow 42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Flow 42
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEMPISH Flow 42" Longboard dla dorosłych biały 106001042 | 532 zł |
Tempish Flow Longboard 42´´ Złocisty 106001042-white | 369 zł |
Deskorolka Longboard Tempish Flow 42 2021 | 669 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →