Pennyboard Tempish Buffy Nature
Zdjęcia 8 |
Tempish Buffy Nature |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Buffy Nature
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Buffy Nature Skateboard 22.5´ Przezroczysty 1060000785-mint | 143 zł |
Tempish Buffy Nature Skateboard 22.5´ Pomarańczowy 1060000785-musta | 143 zł |
Tempish Buffy Nature Skateboard 22.5´ Różowy 1060000785-pink | 143 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →