Pennyboard HUDORA Retro
HUDORA Retro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HUDORA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HUDORA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HUDORA Retro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUDORA Deskorolka Retro Skate Wonders różowa - Skateboard Vintage 12152 | 163 zł |
Deskorolka Retro Lemon Green Hudora | 119 zł |
HUDORA - Dzieci 12137 retro deskorolka błękitny | 126 zł |
Deskorolka Retro Sky Blue Hudora | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →