Płyta grzewcza Teka GZC 75330 XBC BK czarny
Zdjęcia 12 |
Teka GZC 75330 XBC BK czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka GZC 75330 XBC BK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka GZC 75330 XBC BK 70cm | 2 119 zł |
Teka GZC 75330 XBC BK 70cm | 2 199 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 75330 XBC BK 112570173 - Użyj kodu WM5 i Płac mniej | 2 299 zł |
TEKA Płyta gazowa 70cm GZC 75330 XBC BK (E4) czarne szkło 112570173 *^ *OD | 2 399 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 75330 XBC BK 112570173 - Użyj kodu WM5 i Płac mniej | 2 299 zł |
Modyfikacje Teka GZC 75330 XBC BK
Ceny na Teka GZC 75330 XBC BK |
---|---|---|---|---|
Teka GZC 75330 XBC WH biały | od 2 017 zł | 7 oferty | ||
Teka GZC 75330 XBC LB brązowy | od 1 819 zł | 1 oferta | ||
Teka GZC 75330 XBC BK czarny | od 2 119 zł | 5 oferty | ||
Teka GZC 75330 XBC ST szary | od 2 269 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →