Multicooker Tefal Simply Cook Plus RK622130
Zdjęcia 12 |
Tefal Simply Cook Plus RK622130 |
|
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Simply Cook Plus RK622130
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Multicooker RK622130 4l 750W | 499 zł |
Wielofunkcyjny garnek Tefal Simply Cook Plus RK622130 | 440 zł |
Multicooker TEFAL RK622130 Simply Cook Plus | Bezpłatny transport | 400 zł |
Tefal Multicooker RK622130 4l 750W | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →