Czajnik elektryczny Tefal Bronx KI513D10 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Zdjęcia 10 |
Tefal Bronx KI513D10 |
|
Pełnowymiarowy czajnik elektryczny firmy Tefal, wprowadzony przez producenta na rynek w 2023 roku. Objętość robocza tego modelu wynosi 1,7 litra. Kolba ze stali nierdzewnej ma wygodny cylindryczny kształt. Sterowanie to prosty i niezawodny przełącznik mechaniczny. Podświetlenie LED jest zintegrowane z przyciskiem. Model ten gwarantuje najszybsze możliwe przygotowanie wrzącej wody. Element grzejny ma moc 2200 W.
Czajnik elektryczny marki Tefal Bronx KI513D10 wyposażony jest w praktyczną grzałkę dyskową. Dzięki temu powierzchnia termiczna jest równomiernie nagrzewana. Ukryty element grzejny pozwala na wygodne czyszczenie termosu. W czajniku tym zastosowano dziobek z filtrem. Element filtrujący można łatwo wyjąć i wyczyścić. Siatka skutecznie usuwa kamień z wody. Obudowa obraca się swobodnie na stojaku. Długość przewodu przyłączeniowego reguluje się za pomocą nawijacza drutu. Pokrywa otwiera się łatwo. Aby kontrolować poziom wody, przewidziano okienko ze skalą pomiarową. Grzałka wyłącza się automatycznie, gdy ciecz osiągnie temperaturę wrzenia. Stan pracy elementu grzejnego wygodnie jest określić za pomocą wskaźnika LED.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Bronx KI513D10 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Czajnik elektryczny TEFAL BRONX 1,7l KI513D | 199 zł |
Tefal KI513D10 srebrny AGDM-CZAJ-TEF-043 | 199 zł |
Czajnik TEFAL KI513D | 199 zł |
Czajnik TEFAL KI513D TEFAL SEB | 199 zł |
Czajnik Elektryczny Bezprzewodowy Tefal Stal 1,7L | 227 zł |