Smartfon Tecno Spark 6 Go 64 GB / 4 GB
Wideo 19Zdjęcia 10 | Produkt jest niedostępny Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.52; rozdzielczość ekranu: 1600х720 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 81; ОС: Android 10.0 Go Edition; Model procesora: Helio A25; Procesor (GHz): 1.8; GPU: PowerVR GE8320; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 64; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Tecno →
od 350 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 715 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 299 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
od 346 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 184 g
od 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 290 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 427 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 400 zł
6.49 ", 265 ppi, 60 Hz, Android 10.0 Go Edition, 64 GB, RAM 4 GB, MediaTek MT6727D, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 186 g
od 399 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 4 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5400 mAh, 198 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G70, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, stereo, ładowanie: 5200 mAh, 201 g
od 742 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 189 g
od 571 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 869 zł
6.22 ", 270 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Spreadtrum SC9863A, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, + 5 MP, ładowanie: 4000 mAh, 175 g
od 408 zł
6.75 ", 260 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5050 mAh, 200 g
Tecno Spark 6 Go 64 GB / 4 GB
2020 rokSpark (średnie)
Wyświetlacz:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio A25
Aparat:2 moduły, 13 MP
Akumulator:5000 mAh
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Tecno Spark (średnie)Porównaj w tabeli →
od 989 zł
zakrzywiony ekran, 6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, Hi-Res, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 349 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 544 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 208 g
od 398 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 547 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 208 g
od 399 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 660 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 390 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 399 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 399 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 427 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 290 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 549 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
Wideo recenzje
Tecno Spark 6 GO Unboxing and Quick Review In Sri Lanka |Tamil| Travel Tech Hari
20 maja 202111 200 przegląd
oppo f17 pro used price,tecno spark 6 Go used price,second hand mobiles,#oppo#short #youtubeshorts
27 października 2021976 przegląd
TECNO SPARK 6 GO Unboxing And Review In Sri Lanka
13 lipca 20211 544 przegląd
Tecno Spark 6 go unboxing # videos #unboxing by tube perfect
19 grudnia 20201 123 przegląd
TECNO Spark 6 Go Unboxing and Quick Review I Euanne Hyuna
29 grudnia 20201 134 przegląd
Tecno spark 6 Go 2021unboxing video বাংলা রিভিউ কেমন হবে 8990টাকায় নতুন spark 6 Go 2021
26 września 20211 018 przegląd
Tecno Spark 6 Go Unboxing.
12 stycznia 2021233 przegląd
TECNO SPARK 6 GO - MURANG MURA, Abot Kaya na ang Smartphone na pang Online Schooling ni Anak!
22 grudnia 20208 470 przegląd
Tecno Spark 6 Go 4/64 Rs:18000 KINGTVTECH
21 stycznia 2021594 przegląd
UNBOXING TECNO SPARK 6 GO (SULIT nga ba?)
30 grudnia 20201 870 przegląd
ROSALINE Back Cover for Tecno Spark 6 Go #Unboxing
11 stycznia 202216 642 przegląd
Infinix Hot 10 Vs Tecno Spark 6 Go - Full Comparison [Full Specifications]
23 grudnia 2021693 przegląd
tecno spark 6 go lcd change in pakistan
21 listopada 20211 160 przegląd
Tecno Spark 6 Go Vs Itel A49 Speed Test Comparison
15 maja 20227 888 przegląd
TECNO SPARK 6 GO UNBOXING | SPARK 6 GO BLUE COLOR UNBOX | SPECS | CLASSIC MOBILE IMPERIAL MARKET
1 sierpnia 2021825 przegląd
tecno spark 6 go lcd change in pakistan osama telecom
22 listopada 2021770 przegląd
Tecno Spark 6 Go vs Infinix Smart 5 | Battle of the Budget Android Smartphones
5 grudnia 202020 745 przegląd
TECNO SPARK 6 GO Unboxing | features |Camera | Review | Specification |
1 lutego 2021329 przegląd
Redmi Note 10 Vs Tecno Spark 6 Go Speed Test Comparison
28 marca 20212 329 przegląd