Radioodbiorniki / zegar TechniSat DigitRadio 370 CD IR
Zdjęcia 11 |
TechniSat DigitRadio 370 CD IR |
|
Kolorowy ekran z regulacją jasności. Odtwarzacz CD. Bluetooth 4.2, Wi-Fi. Odtwarzanie z serwisów streamingowych, wstępnie ustawione korektory.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TechniSat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TechniSat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TechniSat DigitRadio 370 CD IR
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TechniSat DIGITRADIO 370 CD IR Internet radio stereo DAB FM odtwarzacz CD | 786 zł |
TechniSat DigitRadio 371 CD IR Radio FM DAB+ Internetowe Bluetooth Czarny | 899 zł |
Radio TechniSat Digitradio 370 CD IR | 788 zł |
TechniSat DigitRadio 371 CD IR Radio FM DAB+ Internetowe Bluetooth Czarny | 969 zł |
Technisat Digit370 Cd Ir Radio Czarny 0000/3949 | 873 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →