Радіоприймач / годинник TechniSat DigitRadio 370 CD IR
Фото 11 |
TechniSat DigitRadio 370 CD IR |
|
Кольоровий екран з яскравістю. CD-програвач. Bluetooth 4.2, Wi-Fi. Відтворення зі стрімінгових сервісів, встановлені еквалайзери.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechniSat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechniSat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TechniSat DigitRadio 370 CD IR
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TechniSat DIGITRADIO 370 CD IR Internet radio stereo DAB FM odtwarzacz CD | 786 zł |
TechniSat DIGITRADIO 370 CD IR black | 811 zł |
TechniSat DigitRadio 371 CD IR Radio FM DAB+ Internetowe Bluetooth Czarny | 899 zł |
Radio TechniSat Digitradio 370 CD IR | 788 zł |
TechniSat DigitRadio 371 CD IR Radio FM DAB+ Internetowe Bluetooth Czarny | 969 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →