Radioodbiorniki / zegar TechniSat DigitRadio 10 IR (0010/3945)
Zdjęcia 5 |
TechniSat DigitRadio 10 IR |
|
Bluetooth, Wi-Fi, kolorowy ekran.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TechniSat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TechniSat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TechniSat DigitRadio 10 IR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radio TechniSat Digiradio 10 IR Czarno/srebrne 0010/3945 | 569 zł |
TechniSat DigitRadio 10 IR Radio FM DAB+ Internetowe Bluetooth Czarno-sreb | 499 zł |
TechniSat DigitRadio 10 IR Radio FM DAB+ Internetowe Bluetooth Czarno-sreb | 559 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →