Waga Tech-Med HW-FIT020
Zdjęcia 7 |
Tech-Med HW-FIT020 |
|
Wskaźnik przeciążenia. Wskaźnik niskiego poziomu baterii
Aplikacja AiFresh wyświetla zawartość składników odżywczych w spożywanej żywności w [g]: w tym kalorie, białka, tłuszcze, węglowodany, błonnik, witaminy, karoten itp. Łącznie dostępnych jest 24 różnych składników odżywczych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tech-Med 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tech-Med.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tech-Med HW-FIT020
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Waga TECH-MED HW-FIT020 | 95 zł |
Home World Waga elektroniczna kuchenna z bluetooth HW-FIT020 biała | 97 zł |
Waga TECH-MED HW-FIT020 | 95 zł |
Waga kuchenna Tech-Med Tech-Med HW-FIT020 | 95 zł |
Waga kuchenna TECH-MED HW-FIT021 z Bluetooth | 159 zł |
Modyfikacje Tech-Med HW-FIT020
Ceny na Tech-Med HW-FIT020 |
---|---|---|---|---|
Tech-Med HW-FIT020 | od 95 zł | 7 oferty | ||
Tech-Med HW-FIT021 | od 95 zł | 7 oferty | ||
Tech-Med HW-FIT022 | od 90 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →