Waga Cecotec CookControl 10000 EcoPower (CCTC-04144)
Zdjęcia 7 |
Cecotec CookControl 10000 EcoPower |
|
Waga nie korzysta z baterii. Urządzenie posiada przycisk EcoPower, który generuje energię kinetyczną, która jest automatycznie zamieniana na energię elektryczną.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec CookControl 10000 EcoPower
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Waga kuchenna Cecotec Cook Control 10300 EcoPower Nutrition 4144 | 119 zł |
CECOTEC Cook Control 10300 EcoPower Nutrition 8435484041447 | 110 zł |
Cecotec Cook Control 10300 EcoPower Tarowanie 8kg | 110 zł |
Waga Kuchenna Cecotec Cook Control 10300 Ecopower | 109 zł |
Cecotec Cook Control 10300 EcoPower Tarowanie 8kg | 110 zł |
Cecotec Scale Cook Control 10300 Ecopower Nutrition Posrebrzany 04144 | 116 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →