Waga Tech-Med HW-FIT021
Zdjęcia 7 |
Tech-Med HW-FIT021 |
|
Wskaźnik przeciążenia. Wskaźnik niskiego poziomu baterii
Aplikacja AiFresh wyświetla zawartość składników odżywczych spożywanej żywności w (g): w tym kalorie, białka, tłuszcze, węglowodany, błonnik, witaminy, karoten itp. W sumie dostępnych jest 24 różnych składników odżywczych. Lista zawiera ponad 7700 artykułów spożywczych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tech-Med 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tech-Med.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tech-Med HW-FIT021
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Waga TECH-MED HW-FIT021 | 95 zł |
Home World Waga elektroniczna kuchenna z bluetooth HW-FIT021 czarna | 97 zł |
Waga TECH-MED HW-FIT021 | 95 zł |
Waga kuchenna Tech-Med Tech-Med HW-FIT021 | 95 zł |
Waga kuchenna dietetyczna TECHMED HW-FIT021 z Bluetooth | 159 zł |
Modyfikacje Tech-Med HW-FIT021
Ceny na Tech-Med HW-FIT021 |
---|---|---|---|---|
Tech-Med HW-FIT020 | od 95 zł | 7 oferty | ||
Tech-Med HW-FIT021 | od 95 zł | 7 oferty | ||
Tech-Med HW-FIT022 | od 90 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →