Karta pamięci Team Group Elite microSDXC A1 V30 UHS I U3 1 TB (TEAUSDX1TIV30A103)
Team Group Elite microSDXC A1 V30 UHS I U3 1024Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Team Group Elite microSDXC A1 V30 UHS I U3
Ceny na Team Group Elite microSDXC A1 V30 UHS I U3 |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite microSDXC A1 V30 UHS I U3 64 GB | od 31 zł | 1 oferta | ||
Team Group Elite microSDXC A1 V30 UHS I U3 128 GB | od 40 zł | 2 oferty | ||
Team Group Elite microSDXC A1 V30 UHS I U3 512 GB | od 309 zł | 1 oferta | ||
Team Group Elite microSDXC A1 V30 UHS I U3 1 TB | od 792 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →