Telewizor TCL 85C649 85 "
Zdjęcia 3 |
TCL 85C649 85 "
75 "85 "
Wyświetlacz:85 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 85C649 85 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL TV 4K QLED 85C649 10000367 | 9 253 zł |
TCL 85C649 85" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plZłóż skargę | 6 990 zł |
TCL 85C649 85" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 6 990 zł |
AkcesoriaWszystkie akcesoria do TCL 85C649 →
Modyfikacje TCL 85C649
Ceny na TCL 85C649 |
---|---|---|---|---|
TCL 75C649 75 " | od 5 082 zł | 1 oferta | ||
TCL 85C649 85 " | od 6 990 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 7 500 zł
85 ", 4K, 60 Hz, ids 3200 kl./s, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 6 696 zł
85 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 6 198 zł
85 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 7 499 zł
85 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2