Plecak Tasmanian Tiger Modular Pack 30 30 l (TT 7593.343)
Wideo 2Zdjęcia 18 |
Tasmanian Tiger Modular Pack 30 |
|
Plecak taktyczny wyspecjalizowanego producenta Tasmanian Tiger można zaliczyć do rozwiązań z najwyższej półki cenowej. Wykonany jest z wysokiej jakości nylonu CORDURA 700D ze specjalną obróbką IRR, która poprawia właściwości kamuflażu i sprawia, że produkt jest mniej widoczny podczas obserwacji przez noktowizory. Kolejną cechą taktyczną modelu są wycinane laserowo paski MOLLE/PALS, które znajdują się z przodu oraz na ściankach bocznych.
Pozwolą na powieszenie ładownic i innego niezbędnego sprzętu wojskowego. Plecak Tasmanian Tiger Modular Pack 30 ma aż 30 litrów pojemności, posiada kilka kieszeni, w tym górną z małym organizerem, dolną i kolejną na pasie biodrowym. Ten ostatni element wraz z praktycznymi paskami naramiennymi i pasem piersiowym pozwoli na zamocowanie modelu na ciele i równomierne rozłożenie obciążenia na ciele. Dodatkowe cechy to obecność panelu z rzepem (rzep na naszywki), ściągaczy kompresyjnych oraz elastycznego sznurka w górnej części (pozwoli to np. na zamocowanie śpiwora, kasku czy innych nieporęcznych przedmiotów). Jest też twardy tył z miękkimi wkładkami wentylacyjnymi oraz otwór w komorze głównej na antenę komunikacyjną lub system do picia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tasmanian Tiger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tasmanian Tiger.
Kup Tasmanian Tiger Modular Pack 30 30 l
Wszystkie ceny 13 →Tasmanian Tiger plecak modułowy 30 - oliwkowy 7593 | 911 zł |
Plecak taktyczny Tasmanian Tiger TT Modular Pack 30 l black | WYSYŁKA W 24 | 1 000 zł |
Tasmanian Tiger - Plecak Tac Modular Pack 30 Vent - 30 L - Olive - 7577.33 | 654 zł |
Tasmanian Tiger Plecak unisex Tt Modular 30 czarny 45 cm UE 1638.040 | 810 zł |