Zestaw naczyń SWAN Retro SWPS3020BN
Zdjęcia 10 |
SWAN Retro SWPS3020BN |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SWAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SWAN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SWAN Retro SWPS3020BN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Swan Zestaw garnków Retro 6 elementów (SWPS3020BN) | 201 zł |
Zestaw garnków SWAN Retro SWPS3020BN, aluminium, 6 elementów | 179 zł |
Zestaw garnków retro Swan RETRO SWPS3020BN | 170 zł |
Zestaw garnków retro Swan RETRO SWPS3020BN | 153 zł |
Modyfikacje SWAN Retro SWPS3020BN
Ceny na SWAN Retro SWPS3020BN |
---|---|---|---|---|
SWAN Retro SWPS3020CN | od 153 zł | 4 oferty | ||
SWAN Retro SWPS3020BN | od 153 zł | 4 oferty | ||
SWAN Retro SWPS3020BLN | od 153 zł | 4 oferty | ||
SWAN Retro SWPS3020RN | od 153 zł | 5 oferty | ||
SWAN Retro SWPS3020GRN | od 153 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →