Hulajnoga Striker Gravis S
Zdjęcia 6 |
Striker Gravis S |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Striker Gravis S
Wszystkie ceny 9 →Striker Gravis Hulajnoga Wyczynowa S - Raw | 950 zł |
Striker Gravis Hulajnoga Wyczynowa - Black-ScootWorld.pl | 895 zł |
Striker Gravis Scooter Posrebrzany S GRA-SCO-S-BLA | 751 zł |
Striker Gravis Street S hulajnoga wyczynowa Black | 849 zł |
Striker Gravis Scooter Posrebrzany S GRA-SCO-S-RAW | 824 zł |
Elegancki wybór do jazdy akrobatycznej
Striker 2024 wyróżnia się na tle innych hulajnóg wyczynowych swoimi unikalnymi cechami, takimi jak duża kierownica w kształcie litery T i szeroki deck. Deska o szerokości 14 cm i jej prostokątnych krawędziach idealnie nadają się do wykonywania skomplikowanych trików, szczególnie wślizgów.
Hulajnoga Striker Gravis S waży 4,2 kg i jest przeznaczona dla osób o wadze do 100 kg. Wysokość 90 cm sprawia, że będzie odpowiedni dla większości nastolatków i dorosłych. Dla szczególnie wysokich użytkowników przygotowaliśmy model Gravis L, który jest o 5 cm wyższy i nieco cięższy.
Skoncentruj się na trwałości i zrównoważonym rozwoju
Kluczowe elementy hulajnogi, takie jak niezawodna kompresja SCS z obejmą na cztery śruby, podkreślają jej zdolność do wytrzymywania dużych obciążeń, uderzeń i upadków, zapewniając jednocześnie stabilność i niezawodność nawet w intensywnych warunkach jazdy ulicznej. Całość uzupełniają wysokiej jakości łożyska ABEC 9, jednoczęściowy widelec oraz aluminiowy deck i kolumna kierownicy. Koła o średnicy 11 cm wykonane są ze sztywnego poliuretanu 88A, idealnego do jazdy trikowej.
Hulajnoga wyposażona jest w tylny hamulec nożny, choć błotnik jest zaskakująco krótki. Może to wymagać okresu dostosowawczego w przypadku zmiany modelu na inny, a także wiąże się z unikaniem jazdy po kałużach i błocie.
Model Striker Gravis S polecany jest szczególnie wymagającym kaskaderom oraz tym, którzy zamierzają poddać swoją hulajnogę ekstremalnym testom.