Самокат Striker Gravis S
Фото 6 |
Striker Gravis S |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Striker Gravis S
Усі ціни 7 →Striker Gravis Hulajnoga Wyczynowa S - Raw | 950 zł |
Striker Gravis Hulajnoga Wyczynowa - Black-ScootWorld.pl | 895 zł |
Striker Gravis Scooter Posrebrzany S GRA-SCO-S-BLA | 751 zł |
Striker Gravis Street S hulajnoga wyczynowa Black | 849 zł |
Striker Gravis Scooter Posrebrzany S GRA-SCO-S-RAW | 824 zł |
Striker Gravis Street L hulajnoga wyczynowa Black | 849 zł |
Striker Gravis Street L hulajnoga wyczynowa Raw | 849 zł |
Елегантний вибір для акробатичного катання
Модель Striker 2024 виділяється на тлі інших трюкових самокатів своїми унікальними характеристиками, включаючи об'ємне Т-подібне кермо і широку деку. Ширина деки 14 см, а також її прямокутні краї ідеально підходять для виконання складних трюків, особливо ковзань.
Самокат Striker Gravis S має вагу в 4.2 кг та спроєктований для райдерів вагою до 100 кг. Його висота в 90 см робить його придатним для більшості підлітків та дорослих. Для особливо високих користувачів передбачена модель Gravis L, яка на 5 см вища і трохи важча.
Фокус на довговічності та стійкості
Ключові елементи самокату, такі як надійна компресія SCS із чотириболтовим хомутом, підкреслюють його готовність витримувати серйозні навантаження, удари та падіння, забезпечуючи при цьому стабільність та надійність навіть в умовах інтенсивного стріт-райдингу. Доповнюють конструкцію висококласні підшипники ABEC 9, цільнокована вилка, алюмінієва дека та рульова колонка. Колеса діаметром 11 см забезпечуються жорстким поліуретаном 88A, що ідеально підходить для трюкового катання.
Самокат оснащений заднім ножним гальмом, хоча крило виявилося несподівано коротким. Це може вимагати періоду адаптації при переході з інших моделей, а також передбачає уникнення їзди калюжами та брудом.
Модель Striker Gravis S рекомендується до уваги вимогливих трюкачів і тих, хто має намір піддавати свій самокат екстремальним випробуванням.