Opona letnia STRIAL UHP 215/55 R17 98W
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
STRIAL UHP 215/55 R17 98W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STRIAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STRIAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje STRIAL UHP 215/55 R17 98W
Ceny na STRIAL UHP 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
STRIAL UHP 215/55 R17 94V | od 637 zł | 1 oferta | ||
STRIAL UHP 215/55 R17 94W | od 671 zł | 1 oferta | ||
STRIAL UHP 215/55 R17 98W | od 676 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →