Hulajnoga Stiga Comet 120-S
Stiga Comet 120-S |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stiga 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stiga.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stiga Comet 120-S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stiga - Kick Scooter COMET 120-S - czarny 80-7422-16 jeden rozmiar | 175 zł |
Stiga Comet 120-S hulajnoga unisex-Youth różowa jeden rozmiar 80-7422-07 | 173 zł |
STIGA STR Kick Scooter Track 120-S Stability System hulajnoga dla dorosłyc | 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →