Pistolet do kleju STEINEL Gluematic 5000
Wideo 1Zdjęcia 11 |
STEINEL Gluematic 5000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STEINEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STEINEL.
Kup STEINEL Gluematic 5000
Steinel Gluematic 5000 Glue Gun Niebieski,Czarny One Size / EU Plug 103161 | 307 zł |
Pistolet do klejenia STEINEL Gluematic 5000 [332716] | 490 zł |
Pistolet do kleju Steinel Gluematic 5000 500 W | 277 zł |
Pistolet do kleju STEINEL ST332716 | 389 zł |
Pistolet bezprzewodowy do klejenia na gorąco Gluematic 500W G5000 332716 | 472 zł |
Alternatywna opcja
Nazwa Steinel nie jest tak dobrze znana, ponieważ specjalizuje się tylko w pistoletach do klejenia na gorąco i budowaniu suszarek do włosów. Ale to Steinel produkuje narzędzie do klejenia, które jest sprzedawane pod markami Bosch i Metabo (z odpowiednimi logo i metkami), więc nikt nie kwestionuje jakości jego produktów.
Profesjonalizm w każdym szczególe
Wydajność (22 g/min) sprawia, że STEINEL Gluematic 5000 jest profesjonalnym narzędziem. Przy bliższym przyjrzeniu się jego konstrukcji wrażenie to tylko potęguje. Na przykład bardzo wygodne jest, aby pistolet miał odłączany przewód zasilający i zamkniętą komorę topienia, która dobrze akumuluje ciepło. Po rozgrzaniu narzędzia do temperatury roboczej można odłączyć kabel i oddalić się daleko od gniazdka. Nie sposób też nie docenić podstawki ze zdejmowaną płytką na klej, która czasem kapie z wylewki oraz kompletem wymiennych dysz do różnego rodzaju prac, starannie zapakowanych przez producenta w etui z pistoletem.
Pistolet dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do przepłacania
Szukasz dobrego pistoletu do kleju, który może konkurować z Bosch Blue, ale w lepszej cenie? W takim razie Steinel jest właściwym wyborem. Należy jednak pamiętać, że tryb pracy modelu Gluematic 5000 (narzędzie podgrzewa klej do 220°C) nie nadaje się do klejenia delikatnych materiałów, które nie lubią tak wysokiej temperatury.
- Artykuł 332716 - dostarczany w kartonie, zawiera 5 sztyftów kleju
- Artykuł 332754 - dostarczany w plastikowym etui, zawiera 10 sztyftów kleju