Pistolet do kleju STEINEL Neo 1
Zdjęcia 9 |
STEINEL Neo 1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STEINEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STEINEL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STEINEL Neo 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet do klejenia STEINEL NEO 1 aku [334109] | 361 zł |
Pistolet do kleju Steinel Pistolet do klejenia STEINEL NEO 1 różowy [06417 | 266 zł |
Pistolet do klejenia STEINEL NEO 1 różowy [064174] | 235 zł |
Pistolet do kleju Steinel Pistolet do klejenia STEINEL NEO 1 różowy [06417 | 267 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →