Pistolet do kleju STEINEL GluePRO 300 (35280)
Zdjęcia 5 |
STEINEL GluePRO 300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STEINEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STEINEL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STEINEL GluePRO 300
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steinel Glue Pro 300 Glue Gun Czarny,Szary One Size / EU Plug 110053624 | 664 zł |
Pistolet do kleju Steinel GluePRO 300 (035280) 300 W | 657 zł |
Pistolet Przemysłowy Do Klejenia Steinel Glue Pro 300 W Walizce | 764 zł |
Pistolet do kleju GluePRO 300 Lumarko! | 765 zł |
Pistolet do kleju Steinel GluePRO 300 + walizka 300 W | 657 zł |
Steinel, pistolet do kleju gluepro 300 | 519 zł |
Pistolet do kleju GluePRO 300 z walizką Lumarko! | 1 159 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →