Mikser Steba MX 21 chrom
Steba MX 21 |
|
Różne przystawki do wszystkich rodzajów żywności
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Steba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Steba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Steba MX 21 chrom
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steba MX 21 AGDM-BLE-STBA-003 | 431 zł |
Blender STEBA MX 21 | 431 zł |
Steba Blender ręczny Steba MX 21 (700W; kolor czarno-srebrny) | 315 zł |
Blender STEBA MX 21 | 431 zł |
Blender ręczny Steba MX 21 (700W; kolor czarno-srebrny) | 328 zł |
Blender ręczny Steba MX 21 (700W; kolor czarno-srebrny) | 299 zł |
Dysze
- ostrze puree
- nóż do gotowania mięsa mielonego i warzyw
- przystawka do sosów i majonezu
- nasadka do śmietany i koktajli
PolecamyPorównaj w tabeli →