Bity / nasadki Stanley 3-68-807
Stanley 3-68-807 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 3-68-807
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 368807B 100 mm Pozi 2-punktowy bit mocy 10 sztuk 3-68-807 | 107 zł |
Zestaw bitów STANLEY PZ2 3-68-807 (10 szt.) | 133 zł |
Stanley Stanley Końcówka śrubokrętowa / bit pz 2 /100mm /10szt. | 69 zł |
Zestaw bitów STANLEY PZ2 3-68-807 (10 szt.) | 133 zł |
Stanley Końcówka długa krzyżowa Pz2x100mm CRV 10szt. 68-807 | 76 zł |
Końcówka STANLEY śrubokrętowa, bit pz 2, 100 mm, 10 szt 3-68-807 | 128 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →