Poziom Stanley 1-43-115
Zdjęcia 5 |
Stanley 1-43-115 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-43-115
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Poziomnica ręczna STANLEY STHT1-43115 | 128 zł |
Poziomnica ręczna STANLEY STHT1-43115 | 132 zł |
Poziomnica ręczna STANLEY STHT1-43115 | 128 zł |
Magnetyczna poziomca STANLEY, 1500 mm | 220 zł |
Poziomnica stanley1560cm classic magnet | 166 zł |
Modyfikacje Stanley 1-43-115
Ceny na Stanley 1-43-115 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-43-114 | od 106 zł | 7 oferty | ||
Stanley 1-43-115 | od 128 zł | 5 oferty | ||
Stanley 1-43-117 | od 428 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →