Stół do tenisa Sponeta S7-12
Zdjęcia 10 |
Sponeta S7-12 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sponeta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sponeta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sponeta S7-12
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VS, Stół do tenisa stołowego, Master Compact, S7-12i | 4 063 zł |
STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO SPONETA S7-12i MASTER COMPACT | 3 999 zł |
STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO SPONETA S7-12i MASTER COMPACT | 4 643 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →