Stół do tenisa Sponeta S5-72i
Zdjęcia 10 |
Sponeta S5-72i |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sponeta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sponeta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sponeta S5-72i
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stół do Ping Ponga SPONETA S5-72i Zielony | 2 430 zł |
Stół do tenisa stołowego Sponeta S5-72I | 2 482 zł |
Stół do tenisa stołowego Sponeta S5-72i | 2 482 zł |
VS, Stół do tenisa stołowego, S5-72i | 2 409 zł |
Stół do Ping Ponga Tenisa Stołowego SPONETA S5-72i Zielony Składany | 2 305 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →