Stół do tenisa Sponeta S6-12i
Zdjęcia 10 |
Sponeta S6-12i |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sponeta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sponeta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sponeta S6-12i
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stół do tenisa stołowego SPONETA S 6-12 i | 2 660 zł |
Stół do tenisa stołowego Sponeta | 3 416 zł |
VS, Stół do tenisa stołowego, S6-12i | 2 834 zł |
STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO SPONETA S6-12i | 3 099 zł |
STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO SPONETA S6-12i | 3 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →